Laletr.com Hakkında

Laletr projenin amaci : 

Türkiyen’nin Ticaret Vitrini online satiş sitesi 2015 senesinde oluşmuştur.

Merkez ofisi İstanbul şehrinde dir. Projenin uzmanlik alani : Türk ürünlerini hem Türkiye iç piyasasina hem de başka ülkelere  toptan ve perakende online satişini gerçekleştirmektir. (Rusya, Beyaz Rusya,Ukrayna, Kazakistan, Almanya …

Türk üreticileri ürettikleri ürünleri kolayca başka ülke pazarlarina tanitabilirler. Her üreticinin ayri ayri internet sitesi olusturmak, ayri ayri reklam verme ihtiyaci ortadan kalkmiş olacak.

Online vitrinde farkli sektörlerden üreticiler kendi ürünlerini yerleştirebilecek.

Projemizin hedefi:

Türk ürünlerini online olarak tüm dunyaya tanıtmak.

(Visited 13 times, 1 visits today)
Tüm kategorilerdeki en satılan
Bugün en çok satılan
 • Teslimat

  LaleTr satıcı ve alıcı arasındaki işlemlerin garantörü durumundadir.

  Detayli gör

 • Ürün ödemeleri
 • İşlemlerin garantisi

  Laletr ekibi ürün yayina koyma, ürün satinalma, ve bunun gibi başka tüm Laletr.com hizmetleri konusunda oluşabilecek sorunlariniza 7/24 olarak hizmet vermeye haziriz.

  Detayli gör

 • Çevrimiçi Yardım 24/7

  LaleTr team is ready to assist You round the clock with questions about placement and purchase of goods as well as other issues related to services and facilities site LaleTr.

  Detayli gör

Online Mağaza Laletr.com™

Online Mağaza Laletr.com Türk mallarını hem Türkiye hem de diğer ülkelere toptan ve perakende satışı kendine hedef etmiştir. Site kesintisiz 7/24 olarak kullanilabilir. Türkiye dişinda üretilen Türk mali olmayan ürünler sitemiz üzerinden yayina izin verilmez.